Eski Sohbet

admin     07-09-23     Sohbet Odaları     Eski Sohbet     96 Defa Okundu

Eski Sohbet

İnternet ve eski sohbet, Kimisi için bir amaç kimileri için ise sadece araçtır ama anlatımımda söyle örnek vereceğim eskiden kullanımı sadece İnternet kafeler de oda yavaş mı yavaş. O kadar kalabalık içinde sıra bulunca kendimizi çok şanslı hisseder ve sevinçten havalara uçardık.

Ama gelin görün ki şuan bütün evlerde İnternet ve telefon birleştiği için bazı sipariş sitelerinde bile bir telefon kadar yakınız bu fırsat bolluğuyla bizde kendi yerimizi ve kendi chat sitemizi kurma fırsatını bulduk mirctr.com.tr sohbet sitemiz internetin kolaylığını siz değerli kullanıcılarımıza açtık ve siz değerli okurlarımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz .

Irc ve sohbet siteleri artık bitti deniliyor ama bizce çok yanılıyorlar buradaki arkadaşlık sohbet kardeşlik ortamını bilenler bilir ki irc ve sohbet hiç bir zaman bitmeyecektir. Bu siteyi kurma amacımız can sıkıntısı reel’de arkadaşlık bağları zayıf kendi öz güvenini kaybetmiş arkadaşları yeniden kazanmak güzel bir çevre sahibi olmasını istiyoruz . Sitemizde bulunan radyo’dan 7/24 365 gün boyunca güzel şarkılar dinleyebilir ve istediğiniz sevdiğiniz sanatçıları dinleyebilirsiniz. Oyun kanalımızda bulunan botumuzun soracağı sorulara cevap vererek rakiplerinize puan farkı atabilir ve hiç bilmediğin tarihteki yazarlarımızı yaşanmış olayları öğrenebilirsiniz. Şuan oyunlar arasında en çok sevilen Kelime ve yarışma kanallarıdır Kelime ve yarışma oyunları size unuttuğunuz bilmediğiniz hafızanızdan silinen bir çok şeyi tekrar hatırlatacaktır. mIRCTR Ailesi Olarak her zaman söylediğimiz en önemli şey. Dünya ne kadar küçük dedirtebilecek kadar büyük bir site olma yolunda ilerleyeceğiz biz o kadar büyük bir aileyiz ki dil din ırk ayrımını hiç bir zaman yapmadık ve ömrümüzün yettiği süre boyuncada yaptırmayacağız .

mIRCTR Ailesi Belki Sitemiz Küçüktür Ama Bizim Yüreğimiz O Kadar Büyük türkü Bütün Din ve Irktaki kardeşlerimizle mutlu bir arkadaşlığımız kardeşliğimiz vardır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır.