Hakkımızda

Gelişen teknolojinin önünde gelen mIRC ve internet üzerinden yapılan sohbetler artık popüler hale gelmiştir.

İnternet dünyası artık sizler için herşeyi ön planda tutmaktadır. Google arama motoru sayesinde ulaşmak istediğiniz herşeyi saniyeler sonrasında anında ulaşabiliyorsunuz. İnternet ve google kurulduğu zamanlar ilk önümüze çıkab sohbet chat siteleri olmuştur. Herkes miRC indirmeye başlamıştır 1998 2023 hala devam eden bu miRC aktifliğini sürdürmektedir.

İnternet üzerinden, sanal ortamdan hizmet veren chat sohbet portalı olmakdan gurur duyuyoruz. Tüm insanlar için rahat akıcı bir sohbet için sohbet ortamı kurulmuştur. Sizlerde bu sohbetlere katılabilirsiniz. Yaşlısı, genci, ögretmeni, hocası, cinsiyet farketmeksizin herkes sohbet sitemizde takılabilir ve sohbet edebilir.

İnternet geliştikçe sohbet siteleri artık bir adım daha öne gelmeye başladığı, insanlar sohbet ederken rahatlığı sever, radyosunu, okeyini oynayarak sohbet etmekten mutlu olurlar, bu yüzden bizlerde sohbet artık kolaylaşsın diye sizler için yep yeni sohbet tasarımı yaptık ve hizmete açmış bulunmaktayız.

Artık sohbet sitesi üzerinden rahat sohbet edebileceksiniz Mobil sohbbet ve mobil chat yapmak artık çok kolay yep yeni uygulamamızı sizlerde test edebileceksiniz tamamen ücretsiz kolay kullanım muhteşem arayüz artık sizlerle.

mIRCTR Sohbet Odaları

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır.